ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6456354
nr 645 6354
Förgylld, 1920-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 juni 2010
kl 19:29:38
100 kr
200 kr
200 kr